Gizlilik Sözleşmesi ve Genel Yükümlülükler

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. HocaniAnlat.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Üyelik Bilgileriniz

Üyelik adresleriniz ve üye giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak saklanmaktadır.

Sitemizde yer alan üye kayıt formunda yer alan iletişim bilgileri (ad soyad, adres, telefon, cep telefonu, e-posta adresi vb.), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

IP Adresleri

IP adresiniz sadece sunucularımızdaki sorunların giderilmesi, sizi tanimak ve açık demografik bilgilerinizin toplanabilmesi için kullanılacaktır.

Kullanici Genel Hükümlülükleri

HocaniAnlat.com sitesinin tüm hakları ve sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

HocaniAnlat.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

HocaniAnlat.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. HocaniAnlat.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. HocaniAnlat.com sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı HocaniAnlat.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. HocaniAnlat.com bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir

HocaniAnlat.com sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemiz sizlere seviyeli bir paylaşım sunmak, bilgi, haber ve içeriklerimizi güzel, doğru, gerçek, dürüst ve tarafsız bir ortamında bir araya getirip hizmetinize sunarak paylaşmak amacıyla oluşturulmuştur. Sizin de bu paylaşımı suistimal etmeyeceğinizi umuyor, aksi yönde hareket edenlerin IP adresleri vasıtası ile kalıcı olarak uzaklaştırılacağı konusunda da dostane uyarıyoruz.

Hoca Ara

Üniversite:
Anahtar Kelimeler:
Puana Göre Ara:

Facebook

Twitter

İstatistik

Sitemizde Toplam 72 Üniversite, 54165 Hoca ve 11375 Yorum Bulunmaktadır.

En Beğenilen Yorumlar

 
Geçersiz
Hudo
"She is a perfect..."
 
5.0
yorumlayan öğrenci :)
"Aslı Hoca dünyanın en..."
 
5.0
mehmet
"dünyalar güzeli ve akıllı..."

En Popüler Hocalar

En Çok Yorum Alan Hocalar

Yapılan Son Yorumlar

 
5.0
Ktr
"Hem disiplinli hem esprili...Hem..."
 
2.2
Uğur Altay
"Tek yaptığı gerici fikirlerini..."
 
2.0
Efe
"bu hoca insana almancayı..."